Tesettür Giyimde 2017 Yazına Hızlı Girin

İlkbahar ve yaz aylarının gelmesiyle şık ve zarif bayanlar için de sokak sezonu açıldı. Sokak modasına uygun kıyafetler vitrinlerde yerini almaya başladı. Muhafazakâr bayanlar içinde başlı başına bir sektör halini alan tesettür giyimde yaz sezonu için birbirinden şık kıyafetleri bünyesinde toplamaya hazırlanıyor. 2017 yılında kış sezonunda oldukça sık kullanılan danteller volanlar fırfırlar retro etnik desenler ve nakışlar yaz sezonuna da damgasını vuran detaylar arasında. Bluzların kol kısımlarını süsleyen detaylar volanlar ve fırfırlar olurken sade gömleklerin yaka kısımlarını ise nakışlar donattı. Özellikle muhafazakâr bayanlar için tasarlanan kıyafetler de dantel ve inci detayı da kıyafeti canlandıran detaylardan sadece birkaçı. Özellikle yaz aylarında muhafazakar bayanların sıkça tercih ettiği yelekleri kendiniz işleyerek yada hazır nakış desenlerini yeleğin üzerine dikerek yeni bir yeleğe sahip olabilirsiniz. Bu yeleklerin etek kısımlarında kullanılmış dantel detayları ile de spor yeleğe daha abiye bir hava kazandırabilirsiniz. Her bayanın gardıropta bulunması gereken kurtarıcı parçalardan biri de son yıllarda oldukça tercih edilen havuç pantolonlar. Özellikle basen bölgesinden şikayet eden bayanlar için kamufle özelliğine sahip bu ürün tesettürlü bayanlar içinde ideal.

Tesettür de Renk

Tüm bu detaylara sahiplik yapıp üzerinde barındıran renkler ise ana renklerin aksine ara renkler oldu. Haki mürdüm fuşya somon bebe mavisi krem ve bej tonlarında ki kıyafetleri gardırobunuza dâhil ederek sizde tesettür giyimde 2017 yazına hızlı girin.

Tesettür Giyim de Aksesuar Farkı

Geçmişten günümüze bayanların olmazsa olmazı aksesuarlar muhafazakâr bayanlarında tercihleri arasında. 2017nyılında öne çıkan aksesuarlar ince ve zarif eklem yüzükleri. Yüzüklerin aksine boyutu büyük ve boyun kısmını dolduran genellikle açık gold ve gümüş renklerde olan kolyelerde bayanların tercihleri arasında.