Tesettür Giyimde 2018 Elbise Modelleri

Bayanların çok kullandığı ve kullanımı da rahat olan elbiseler özellikle tesettür giyimde çok tercih edilmekte. Tesettür modasında elbise ve etek oldukça geniş yelpazede iken biz tesettür giyimde 2018 elbise modelleri neler ona bakalım.

Tesettür Giyimde Elbise

Tesettür giyim elbise modellerine baktığımızda desenli kumaştan yapılmış belden oturan uzun modeller öne çıkıyor. Çeşitli canlı renklerden imal edilmiş özellikle likralı kumaşların kullanıldığı modeller çoğunlukta bulunuyor. Birkaç modele bakacak olursak, yuvarlak yakalı eteği çan inen ayak bileği boyunda olan modeller sıklıkla öne çıkıyor.

Yakalı bele oturan boy olarak yere değen etek kısmı kiloş ve yine desenli kumaşlarda imal edilmiş modeller ön planda. Alt üst iki parça gibi görünen ama tek parça elbise olan etek kısmı kiloş üst kısmı gömlek formunda olan model. Yakası taş işlemeli yere doğru çan inen model. Belden oturan kiloş belde ince parlak kemer detayı olan model. Yarasa kollu renk alternatifi olan bol kesim ayak bileği boyunda olan model. Üzerine ceket giyilen belden oturan etek kısmı kiloş olan model. Hafif bol kesim belde elbisenin kumaşında yapılmış kemer detaylı ayak bileği boyunda yuvarlak yakalı boyunda kolye ile zenginleştirilmiş olan model. Siyah deri kemerli canlı renklerde yapılmış belden oturan etek kısmı çan gelen yaka kısmı valonlu olan model.