Tesettür Giyimde Degradeli Şal Modelleri

Şık tesettür giyimde degradeli şal modelleri oldukça modadır. İçinde birden fazla renk barındıran ve tarz bir görsellik sunan model 2017 modası olarak göz kamaştırıyor. Yeşil, haki, taba, mor ve pembe ağırlıklı modellerde siyah ve grinin de öne çıktığı görülüyor. Hem püskül hem fiyonk modelini kullanan modeller uyumlu renkleri ile göz kamaştırıyor. Sarı ve beyaz kombinleri ile sezona damga vuran tesettür şal modelleri oldukça ilgi görüyor. Pek çok rengin bir arada kullanıldığı degradeli modelleri özellikle tesettür genç kesim tercih ediyor. Genç kesişme göre belirlenen tarz duruşu ile dikkatleri çeken şallar, iki renk kullanarak ana renk ve göz alıcı renkleri bir tada kullanıyor. Her kombine rahatlıkla uyan modeller arasında gri ve siyah dikkat çekiyor. Beyazla kombinlenen modelleri özellikle yaz aylarında tercih edilirken; siyahın asilliği, zarifliği ve şıklığı büyüleyici bir hava yaratıyor.

2017 Şal Modası Hareketleniyor

2017 şal modelleri arasında özellikle tercih edilen degradeli modelleri çift renk hâkimiyetine göre tasarlanıyor. Tasarımlar modernlik yanında zariflik ve spor kesinliği ile dikkat çekiyor. Sarı, beyaz, siyah, bordo, fuşya ve grinin hâkim olduğu tonlarda beyaz özellikle tercih ediliyor. Çift renk tarzı ile dikkat çeken şallar özellikle pantolon kombinlerine uyum sağlıyor. Elbise ve modern şıklığa da uyum sağlayan şallar renkleri ile âdete büyüleyici bir hava yaratıyor.

Şıklığın ve Tarzın Son modası Degradeli

Sikligi yansıtan yeni tarz şal modeli oldukça ilgi görüyor. Hafif kumaşı sayesinde şık bir kıvrım sağlıyor. Her modele uygun olan şal bozulma ve kayma yapmıyor. Sezon modelleri arasında dikkatle takip edilen çift renk modasını üzerinde taşıyor. Vakko modeli ile öne çıkan şallar her kesimin ilgi odağı oluyor. Uygun fiyatı ve birbirinden farklı renkleri ile büyüleyici bir yaz havası veren şallar üstün renkleri ile oldukça kullanışlı ve hoş bir görünüm sağlıyor. Sal yapısı ile oldukça hafif bir yapı ortaya koyuyor. Hoş yapısı ile her kombinde rahatlıkla kullanılan model; bütün bağlama modellerine uyum sağlıyor. Kalitesi ve uygun fiyatı ile adeta büyüleyici bir ışıltı ortaya koyan şal modelleri sezon içinde oldukça rağbet göreceğe benziyor.