Tesettür Giyimde Kot Gömlek Modası

Dini inançlarından dolayı tesettür giyimini tercih eden bayanların farklı tasarım ve fikirler ile son derece şık ve alımlı bir giyim tarzı sergilediklerini görüyoruz. Minimal tasarımların da son derece şık ve tarz oluşturduğu su götürmez bir gerçek iken tesettür giyim ile birleşmesinden ortaya çıkan sonuç ise son derede olumlu. Farklı tesettür tasarımları arasından öne çıkan bazı modellerden de söz etmek gerek. Tesettür giyimde kot gömlek modası, son zamanlarda oldukça önde ve tercih edilen bir tesettür giyim tarzıdır. Vücut hatlarını belli etmemesine karşın oldukça şık ve ideal bir kesim ile desteklenen gömlekler, aynı zamanda farklı işleme ve düğme kombinasyonları ile şıklığınıza şıklık katıyor.

Modası Geçmeyen Kumaş; Kot

Farklı renk ve desenlerden üretilmesi de kullanım alanlarının oldukça geniş bir yer almasına sebebiyet veren kot gömlekler, yıllar içerisinde modası geçmeyen ender giyim ürünlerinin başında geliyor. Kot kumaşının ayrıcalıklı duruşu ve işlenebilir olması kot pantolonlar, kot ceketler ve montların yanı sıra kot gömleklerin de her zaman revaçta kalmasını sağlıyor.

2017 Yılında Beyaz Renk Kotlar Moda

Kadınların yanı sıra erkeklerin de vazgeçemediği ürünlerin başında gelen kotlar, dünya üzerinde en çok tüketilen kumaş türleri arasında yer alıyor. Genel olarak mavi renk ile akıllarda kalan kot kumaşları yakın zaman içerisinde onlarca farklı renk ile satışa sunulmaktadır. 2017 yılında moda olan ise beyaz kot pantolon ve beyaz kot gömlekler olarak vitrinleri süslemektedir.